Opublikowano

Akcja serwisowa związana z fotelikami THLE Ride Along 2021-2023

Klienci, którzy zakupili u nas fotelik rowerowy Thule Ride Along w okresie 2021-2023 r. Prosimy o zapoznanie się z komunikatem marki Thule oraz postępowanie zgodnie z informacjami. Ogłoszona została akcja wymiany związana z wadą produktu.

Poniżej informacja (Thule.com)

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE WYCOFANIA PRODUKTU ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA

Typ działania:                                    Dobrowolne wycofanie produktu

Produkt:                                              Thule RideAlong #100106-100108



Grupa Thule dokłada wszelkich starań, by dostarczać produkty najlepszej jakości oraz przykłada szczególną wagę do kwestii związanych z bezpieczeństwem. Nasze produkty są poddawane rygorystycznym testom, które pozwalają nam upewnić się, że artykuły dostarczane przez nas klientom spełniają wszystkie normy i przepisy branżowe na całym świecie. Podczas jednego z takich testów wykryliśmy, że wyściółka uprzęży dziecięcego fotelika rowerowego Thule RideAlong może zawierać trudnopalny środek DecaBDE w ilości przekraczającej limity określone w przepisach i stwarzać zagrożenie chemiczne.


W związku z zaistniałą sytuacją Grupa Thule zdecydowała o dobrowolnym wycofaniu wszystkich dziecięcych fotelików rowerowych Thule RideAlong wyprodukowanych między 1 marca 2021 r. a 31 października 2023 r. Podjęliśmy w przedmiotowej sprawie współpracę ze stosownymi organami w odpowiednich krajach UE, jak również z organizacjami, takimi jak U.S. Consumer Product Safety Commission (CPSC), Health Canada i inne.


Uwaga: wycofanie dotyczy wyłącznie artykułów wyprodukowanych w czasie określonym powyżej. Nie podlegają natomiast wycofaniu Thule RideAlong 2 ani żadne inne produkty.

Na powyższym zdjęciu widać reprezentatywny dziecięcy fotelik rowerowy. Aby określić, czy należący do Państwa dziecięcy fotelik rowerowy pochodzi z jednej z wycofywanych partii, należy sprawdzić jego numer i kod daty. Informacje te znajdują się na spodniej części fotelika (zob. zdjęcie poniżej).

O co Państwa prosimy

Prosimy Państwa o niezwłoczne podjęcie następujących działań:

 1. Prosimy o natychmiastowe zaprzestanie korzystania dziecięcego fotelika rowerowego Thule RideAlong, dopóki nie wykonają Państwo czynności opisanych poniżej.
 2. Znaleźć etykietę dziecięcego fotelika rowerowego znajdującą się na jego spodniej i przeczytać informacje podane w 1. wierszu
  1. Etykieta produktu ma następujący format: Numer artykułu produktu/Rok/Miesiąc-Numer pozycji bieżącej
   1. Na zdjęciu powyżej:
    1. Numer produktu: 100107
    2. Rok: 17, tj. 2017
    3. Miesiąc: 10, tj. październik
 3. Jeśli obok etykiety produktu zobaczą Państwo naklejkę z napisem „QC 2024”, będzie to oznaczało, że Państwa dziecięcy fotelik rowerowy został już skontrolowany i można go bezpiecznie używać niezależnie od daty jego produkcji.

Jeśli masz produkt w okresie od marca 2021 r. do października 2023 r., prosimy o podjęcie następujących działań:

W przypadku produktu z okresu objętego wycofaniem (od marca 2021 r. do października 2023 r.) należy wykonać poniższe instrukcje:

Nie używaj Thule RideAlong, dopóki nie otrzymasz części zamiennej i nie zastąpisz wyściółki szelek częścią zamienną.

Uwaga: nie zostaną Państwo obciążeni żadnymi opłatami w związku z tą akcją wycofania produktu. Należy pamiętać, że wycofanie dotyczy wyłącznie artykułów wyprodukowanych między marcem 2021 r. a październikiem 2023 r.

Aby uzyskać dodatkowe informacje, należy zapoznać się z treściami na stronie internetowej Thule lub skontaktować się z działem obsługi klienta firmy Thule:

Opublikowano

JAK WYBRAĆ NAJLEPSZĄ PRZYCZEPKĘ ROWEROWĄ DLA DZIECKA?

Coraz więcej osób decyduje się prowadzić aktywny tryb życia i spędzać wolny czas z dziećmi na świeżym powietrzu. Jednym z najpopularniejszych sposobów na aktywność fizyczną jest jazda rowerem, a co za tym idzie – przewożenie dzieci w przyczepce rowerowej. W tym artykule podpowiemy Wam dlaczego warto zainwestować w taką przyczepkę, jakie cechy powinna posiadać dobra przyczepka rowerowa dla dziecka oraz porównamy popularne modele, dostępne na rynku. Podpowiemy również, jak zamontować i używać przyczepki krok po kroku oraz przedstawimy ranking najlepszych marek. Zapraszamy!

Czytaj dalej JAK WYBRAĆ NAJLEPSZĄ PRZYCZEPKĘ ROWEROWĄ DLA DZIECKA?

Opublikowano

NOWE ZASADY PREZENTACJI PRZYCZEPEK

Jesteśmy specjalistami od przyczepek rowerowych. W naszym salonie zobaczycie na żywo, dotkniecie, przymierzycie i wypożyczycie na próbę* przyczepki do roweru najbardziej topowych marek na polskim rynku. W ofercie mamy przyczepki THULEQERIDOOBURLEYCROOZERWEEHOO oraz WIKE.

Dlaczego tak ważne jest zobaczyć przyczepkę przed zakupem?

Czytaj dalej NOWE ZASADY PREZENTACJI PRZYCZEPEK

Opublikowano

QERIDOO SPORTREX 2 – BESTSELLER WŚRÓD PRZYCZEPEK.

Przyczepka rowerowa w funkcji spacerowej

QERIDOO Sportrex to prawdziwy bestseller wśród przyczepek rowerowych dla dzieci. Od samego początku, kiedy tylko marka QERIDOO zagościła na naszym rynku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Przyczepki rowerowe QERIDOO łączą w sobie wysoką jakość z bardzo atrakcyjną ceną.

Czytaj dalej QERIDOO SPORTREX 2 – BESTSELLER WŚRÓD PRZYCZEPEK.

Opublikowano

PIERWSZY PRZENOŚNY I BEZPIECZNY FOTELIK SAMOCHODOWY

Przenośny fotelik samochodowy

Korzystasz z auta na minuty, Ubera, Taxi? Masz dzieci i zawsze obawiasz się, czy auto będzie posiadało fotelik dla dziecka? A może wybierasz się z dzieckiem samolotem za granicę i na miejscu chcesz korzystać z wynajętego auta? Teraz masz rozwiązanie: atestowany, przenośny fotelik dla dzieci o wadze 9-18 kg dostępny w naszym sklepie i wypożyczalni.

Przenośny fotelik samochodowy

Urban Kanga

Opublikowano

DEUTER W NASZEJ OFERCIE

Najlepsze nosidła turystyczne Deuter już w naszej wypożyczalni

Miło nam jest poinformować, iż nasza oferta wzbogaciła się o kolejną markę. Tym razem jest to niemiecki producent najwyższej jakości nosideł turystycznych DEUTER. Naszą wypożyczalnię zaopatrzyliśmy we wszystkie podstawowe modele nosideł turystycznych. Już teraz zapraszamy do testowania. W ofercie sklepu już w marcu!

Sprawdź naszą ofertę wypożyczalni nosideł turystycznych dla dzieci!

 

Opublikowano

V PIKNIK Z WYOBRAŹNIĄ

Zapraszamy na kolejną edycję niesamowitego wydarzenia naukowo-rodzinnego, jakim jest Piknik z Wyobraźnią. Podobnie jak w zeszłym roku – zapraszamy na nasze stoisko. Będzie można przetestować najnowsze modele przyczepek rowerowych, porozmawiać o możliwościach i ograniczeniach przewożenia dzieci w przyczepce rowerowej i innych sposobach aktywnego spędzania czasu z dziećmi.

Serdecznie zapraszamy!

 8 września na ul. Rubież 46 w godz. 11:00 – 15:00.

Szczegóły dotyczące V Pikniku z Wyobraźnią

Opublikowano

NORDIC CAB ACTIVE – NORWESKA JAKOŚĆ

Marka NORDIC CAB jest znana z produkcji przyczepek rowerowych już od dawna. Historia marki sięga początku lat 90. Główny cel, jaki przyświecał projektantom, to stworzenie sprzętu, który użytkowany byłby nie tylko jako przyczepka do roweru, ale jako multifunkcjonalny sprzęt do uprawiania różnych aktywności z dzieckiem.

Czytaj dalej NORDIC CAB ACTIVE – NORWESKA JAKOŚĆ