Opublikowano

JAK WYBRAĆ NAJLEPSZĄ PRZYCZEPKĘ ROWEROWĄ DLA DZIECKA?

Coraz więcej osób decyduje się prowadzić aktywny tryb życia i spędzać wolny czas z dziećmi na świeżym powietrzu. Jednym z najpopularniejszych sposobów na aktywność fizyczną jest jazda rowerem, a co za tym idzie – przewożenie dzieci w przyczepce rowerowej. W tym artykule podpowiemy Wam dlaczego warto zainwestować w taką przyczepkę, jakie cechy powinna posiadać dobra przyczepka rowerowa dla dziecka oraz porównamy popularne modele, dostępne na rynku. Podpowiemy również, jak zamontować i używać przyczepki krok po kroku oraz przedstawimy ranking najlepszych marek. Zapraszamy!

Czytaj dalej JAK WYBRAĆ NAJLEPSZĄ PRZYCZEPKĘ ROWEROWĄ DLA DZIECKA?

Opublikowano

NOWE ZASADY PREZENTACJI PRZYCZEPEK

Jesteśmy specjalistami od przyczepek rowerowych. W naszym salonie zobaczycie na żywo, dotkniecie, przymierzycie i wypożyczycie na próbę* przyczepki do roweru najbardziej topowych marek na polskim rynku. W ofercie mamy przyczepki THULEQERIDOOBURLEYCROOZERWEEHOO oraz WIKE.

Dlaczego tak ważne jest zobaczyć przyczepkę przed zakupem?

Czytaj dalej NOWE ZASADY PREZENTACJI PRZYCZEPEK

Opublikowano

QERIDOO SPORTREX 2 – BESTSELLER WŚRÓD PRZYCZEPEK.

Przyczepka rowerowa w funkcji spacerowej

QERIDOO Sportrex to prawdziwy bestseller wśród przyczepek rowerowych dla dzieci. Od samego początku, kiedy tylko marka QERIDOO zagościła na naszym rynku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Przyczepki rowerowe QERIDOO łączą w sobie wysoką jakość z bardzo atrakcyjną ceną.

Czytaj dalej QERIDOO SPORTREX 2 – BESTSELLER WŚRÓD PRZYCZEPEK.

Opublikowano

PIERWSZY PRZENOŚNY I BEZPIECZNY FOTELIK SAMOCHODOWY

Przenośny fotelik samochodowy

Korzystasz z auta na minuty, Ubera, Taxi? Masz dzieci i zawsze obawiasz się, czy auto będzie posiadało fotelik dla dziecka? A może wybierasz się z dzieckiem samolotem za granicę i na miejscu chcesz korzystać z wynajętego auta? Teraz masz rozwiązanie: atestowany, przenośny fotelik dla dzieci o wadze 9-18 kg dostępny w naszym sklepie i wypożyczalni.

Przenośny fotelik samochodowy

Urban Kanga

Opublikowano

DEUTER W NASZEJ OFERCIE

Najlepsze nosidła turystyczne Deuter już w naszej wypożyczalni

Miło nam jest poinformować, iż nasza oferta wzbogaciła się o kolejną markę. Tym razem jest to niemiecki producent najwyższej jakości nosideł turystycznych DEUTER. Naszą wypożyczalnię zaopatrzyliśmy we wszystkie podstawowe modele nosideł turystycznych. Już teraz zapraszamy do testowania. W ofercie sklepu już w marcu!

Sprawdź naszą ofertę wypożyczalni nosideł turystycznych dla dzieci!

 

Opublikowano

V PIKNIK Z WYOBRAŹNIĄ

Zapraszamy na kolejną edycję niesamowitego wydarzenia naukowo-rodzinnego, jakim jest Piknik z Wyobraźnią. Podobnie jak w zeszłym roku – zapraszamy na nasze stoisko. Będzie można przetestować najnowsze modele przyczepek rowerowych, porozmawiać o możliwościach i ograniczeniach przewożenia dzieci w przyczepce rowerowej i innych sposobach aktywnego spędzania czasu z dziećmi.

Serdecznie zapraszamy!

 8 września na ul. Rubież 46 w godz. 11:00 – 15:00.

Szczegóły dotyczące V Pikniku z Wyobraźnią

Opublikowano

NORDIC CAB ACTIVE – NORWESKA JAKOŚĆ

Marka NORDIC CAB jest znana z produkcji przyczepek rowerowych już od dawna. Historia marki sięga początku lat 90. Główny cel, jaki przyświecał projektantom, to stworzenie sprzętu, który użytkowany byłby nie tylko jako przyczepka do roweru, ale jako multifunkcjonalny sprzęt do uprawiania różnych aktywności z dzieckiem.

Czytaj dalej NORDIC CAB ACTIVE – NORWESKA JAKOŚĆ

Opublikowano

IV PIKNIK Z WYOBRAŹNIĄ

4. Piknik z Wyobraźnią

Serdecznie zapraszamy na największe w Wielkopolsce wydarzenie naukowo-rozrywkowe! Spędź sobotę, 2 września, w Poznańskim Parku Naukowo-Technologiczym. Darmowe atrakcje dla wszystkich w wieku od 2 do 102 lat! Zobacz róże w ciekłym azocie, latające drony najnowszej generacji i autorskie gry komputerowe w specjalnej strefie gamezone.

Będzie tam i TURISTO! Zapraszamy na nasze stoisko 🙂 Na specjalnie przygotowanym torze będzie można przetestować różne rodzaje przyczepek, zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie holów rowerowych czy dowiedzieć się coś więcej na temat podróży z dzieckiem w nosidle turystycznym.