PRZYCZEPKI ROWEROWE

Przyczepka rowerowa to genialny sposób na zdrowe i ciekawe spędzanie czasu z dzieckiem. Przyczepki powstały z myślą o aktywnych Rodzicach, którzy nie chcą rezygnować z uprawiania sportu po urodzeniu się dzieci. Przyczepki rowerowe pozwalają nie tylko jeździć rowerem z dzieckiem, ale także biegać, jeździć na rolkach, uprawiać narciarstwo biegowe, czy po prostu spacerować. Są to prawdziwie multifunkcyjne sprzęty.
W naszym sklepie znajdziesz przyczepki do roweru wiodących marek, takich jak THULE, QERIDOO, BURLEY, CROOZER, WEEHOO czy WIKE. Dostępne są zarówno przyczepki jednoosobowe, jak i dwuosobowe. Większość oferowanych przez nas przyczepek ma także amortyzację, dzięki której jazda w przyczepce jest jeszcze bardziej komfortowa.
Jesteśmy specjalistami od przyczepek rowerowych. Na spotkaniach z Wami dzielimy się całą swoją wiedzą, którą sami zdobywaliśmy latami i którą uaktualniamy z każdym sezonem i z każdymi nowościami. Dokładamy wszelkich starań, abyście wyszli od nas pewni, że Wasza decyzja o zakupie przyczepki jest dobra, przemyślana i rozsądna.