O nas

Cześć!

Tu Ania & Michał 🙂

Prowadzimy w Poznaniu sklep i wypożyczalnię sprzętu turystycznego do aktywnego wypoczynku z dziećmi. W naszej ofercie znajdziecie m.in. przyczepki rowerowe, nosidła turystyczne, hole rowerowe oraz foteliki rowerowe. Oferujemy także stylowe i funkcjonalne sakwy rowerowe, dzwonki rowerowe i inne akcesoria, uprzyjemniające rowerowe wycieczki.

W naszej wypożyczalni nie tylko skorzystacie ze sprzętu np. na weekend lub na urlop, ale także przetestujecie dowolny sprzęt przed zakupem. Działamy kompleksowo, dlatego w wypożyczalni znajdziecie również bagażniki rowerowe i bagażniki dachowe.

Staramy się, aby nasze sprzęty – zarówno te sklepie, jak i te w wypożyczalni, były naprawdę najwyższej jakości. Mamy w ofercie takie marki, jak Thule, Qeridoo, Croozer, Burley, Deuter, FollowMe. Jesteśmy Premium Partnerem marki Qeridoo.

Co nas wyróżnia?

Mamy doświadczenie – działamy od 2016 roku.

Sprawdzamy – sami jesteśmy rodzicami i większość sprzętów testowaliśmy na naszych dzieciach. Przekonaliśmy się zatem sami, które produkty warto Wam oferować, a na które zwyczajnie szkoda czasu i pieniędzy.

Doradzamy – każdy z Was i każde z Waszych dzieci ma inne upodobania. Potrafimy dobrać sprzęt indywidualnie do Waszych potrzeb i Waszego budżetu.

Słuchamy – Wasze uwagi przekazujemy producentom, dzięki czemu macie realny wpływ na udoskonalanie produktów.

Działamy nie tylko w Poznaniu, ale w całej Polsce. Nasz sklep stacjonarny mieści się na poznańskich Naramowicach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia nas i obejrzenia naszych sprzętów!

Nie mamy stałych godzin otwarcia, ale jesteśmy elastyczni i staramy się być dla Was dostępni o każdej porze. Umawiajcie się na spotkania z Michałem tel. 605 989 688 (spec od montowania bagażników dachowych i rowerowych, wyśmienicie ogarnia przyczepki, hole rowerowe i foteliki) lub z Anią tel. 694 988 833 (o przyczepkach wie sporo, wymiata w nosidłach, stara się pomóc w każdym temacie).

RUSZAJCIE SIĘ Z TURISTO!!!