Opublikowano:

Nowy adres. Zapraszamy do salonu.

Salon z przyczepkami rowerowymi

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasz projekt TURISTO przenosi się w nowe miejsce. Nowy adres to ul. Naramowicka 236, Poznań.

Jesteśmy teraz 20 min od centrum Poznania. Dogodny dojazd (również komunikacją miejską), duży parking, wjazd dla wózków. To wszystko sprawi, że będziemy jeszcze bardziej dostępni.

W salonie prezentujemy najpopularniejsze modele czołowych producentów sprzętu do aktywnego wypoczynku z dziećmi.

Nasze położenie nie jest przypadkowe. W bliskiej odległości mamy tereny idealne do spędzania aktywnego wypoczynku na rowerach. dolina rzeki Warty i leśna trasa wzdłuż rzeki do pobliskiego pałacu w Biedrusku, rezerwat Żurawiniec, rezerwat Morasko słynący z kraterów utworzonych po uderzeniu meteorytu. Bezpośrednio z naszego salonu z przyczepkami można przejechać rowerami na plażę na Szelągu oraz Cytadelę poznańską.

Będzie nam bardzo miło jeśli odwiedzicie nasz salon. Przed wizytą zapraszamy do kontaktu. Nie jesteśmy zwyczajnym sklepem. Chcemy, abyście otrzymali od nas odpowiedzi na wszystkie zadawane pytania. Chcemy poświęcić Wam tyle czasu ile potrzebujecie. W związku z tym, staramy umawiać się na konkretne godziny. Jesteśmy wtedy tylko dla Was.

Wasze dzieci też nie będą się nudzić. W naszym kąciku dla dzieci znajdą kolorowanki, zabawki, puzzle a my będziemy mogli spokojnie porozmawiać.

Zapraszamy…

Salon z przyczepkami rowerowymi Poznań
Adres: Naramowicka 236. Poznań
Wypożyczalnia bagażników boxów dachowych
Wypożyczalnia bagażników dachowych, boxów i platform do przewozu rowerów